Writing Claw - Penverdikker - Schrijfhulp - Pengreep

Vanaf 225
(19)

De Writing Claw is een innovatief en veelzijdig hulpmiddel ontworpen om zowel kinderen als volwassenen te assisteren in het ontwikkelen van een ergonomische en efficiënte pengreep. ... Lees meer

  • Vaste verzendkosten __€ 7,99 (NL/BE)__

    Vaste verzendkosten € 7,99 (NL/BE)

  • __Op rekening bestellen__ en achteraf betalen*

    Op rekening bestellen en achteraf betalen*

  • __Sinds 2000__ voor particulier én professional

    Sinds 2000 voor particulier én professional

De Writing Claw is een innovatief en veelzijdig hulpmiddel ontworpen om zowel kinderen als volwassenen te assisteren in het ontwikkelen van een ergonomische en efficiënte pengreep. Deze bijzondere pengreep is gemaakt van een zacht en flexibel materiaal, waardoor het zich gemakkelijk aanpast aan zowel de vingers van de gebruiker als het schrijf- of tekeninstrument. Door de specifieke markeringen op de onderzijde van de 'vingerbekers' kan iedereen eenvoudig en intuïtief de juiste vingerpositionering vinden.

Gecreëerd voor zowel rechtshandigen als linkshandigen, versterkt de Writing Claw de controle over de hand, wat essentieel is voor het ontwikkelen van een net en consistent handschrift. Daarnaast stelt het kinderen in staat zich te concentreren op de ontwikkeling van hun handschrift zonder afgeleid te worden door de mechaniek van het vasthouden van een pen of potlood. In feite zorgt de Writing Claw ervoor dat kinderen niet hoeven na te denken over de techniek van een correcte grip, maar bouwt het automatisch een positieve gewoonte op voor een efficiënte grip.

Deze unieke pengreep is niet alleen populair onder ouders en kinderen, maar wordt ook sterk aanbevolen door ergotherapeuten, leerkrachten en schooldirecteuren. Vanwege de veelzijdigheid en het inclusieve ontwerp wordt de Writing Claw in scholen en pediatrische klinieken door het hele land gebruikt. Het is een effectief hulpmiddel voor alle kinderen, waaronder die met speciale behoeften zoals autisme, ADHD, ontwikkelingsstoornissen, leerproblemen en een algemene achterstand in de fijne motoriek.

Bovendien is de Writing Claw niet alleen beperkt tot schrijf- en tekeninstrumenten. Dankzij de extreem flexibele connectie is het ook geschikt voor het vasthouden van markers, bestek en verfkwasten. En het beste? De Writing Claw is een leuke, betaalbare en effectieve manier om jonge kinderen en zelfs volwassenen te helpen bij het verbeteren van hun schrijfvaardigheden.

Om te zorgen dat iedereen kan profiteren van de voordelen van de Writing Claw, is het verkrijgbaar in drie maten: klein (voor kinderen van 2 jaar tot kleuters), medium (geschikt voor kleuters tot en met groep 8 en de meeste volwassen vrouwen) en groot (geschikt voor de meeste volwassenen).

Investeren in de Writing Claw is investeren in een betere schrijfervaring, zowel voor kinderen die net beginnen met hun schrijfjourney als voor volwassenen die zoeken naar meer comfort en controle.

Kan worden toegepast bij:

Review door Judith Beimer - Leerkracht basisonderwijs en eigenaar Juf Juud

Wat onze klanten zeggen:

De "Writing Claw - Penverdikker - Schrijfhulp - Pengreep" blijkt een welkome hulp te zijn voor velen die op zoek zijn naar een effectieve schrijfhulp. Veel van onze klanten prijzen het product omdat het kinderen helpt bij het ontwikkelen van een juiste en stevige pengreep, waardoor ze niet alleen goed kunnen schrijven, maar ook meer druk kunnen uitoefenen op hun pen en potloden. Deze schrijfhulp wordt niet alleen voor schrijven gebruikt, maar is ook handig bij het tekenen. Er is een consensus dat de "Writing Claw" kinderen in staat stelt hun pen op de juiste manier vast te houden, terwijl er toch enige ruimte overblijft voor een persoonlijke houding.

Een punt van waardering onder onze klanten is dat het product bijdraagt aan het verminderen van de krampachtigheid waarmee sommige kinderen hun schrijfmiddelen vasthouden. Door het gebruik van de "Writing Claw" blijven de vingers van kinderen in de juiste positie, waardoor de algehele schrijfervaring verbetert. Dit wordt verder ondersteund door het feit dat meerdere leerkrachten het product opnieuw bestellen voor hun leerlingen.

Desalniettemin zijn er enkele aandachtspunten die onze klanten aanhalen. Het kiezen van de juiste maat blijkt voor sommigen een uitdaging te zijn, wat suggereert dat er wellicht behoefte is aan een duidelijkere maatindicatie of zelfs een tussenmaat tussen medium en large. Daarnaast is er enige feedback over de prijs-kwaliteitverhouding van het product, waarbij een paar klanten aangeven dat ze meer van het product hadden verwacht gezien de prijs.

In totaal blijkt de "Writing Claw" echter een waardevol hulpmiddel voor velen, vooral voor kinderen die werken aan hun schrijfvaardigheid. Het biedt de juiste grip, houding en comfort die nodig zijn voor een effectieve schrijfervaring.

Kenmerken
SKUPEN-280
Allergie-informatieBevat geen latex
KleurKleuren kunnen variëren
MerkThe Pencil Grip
Vragen van klanten
welke maat voor welke leeftijd ongeveer? Ik had 2 stuks medium besteld maar lijkt aan kleine kant. Mijn dochter is 152 cm en heeft gemiddelde vingerdikten.

Beste Jessica,

De Writing Claw medium is geschikt voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Lichaamslengte zegt in dit geval helaas niets. Als de medium te klein is, dan kun je de large bestellen. Die is geschikt voor kinderen op de middelbare school en (jong)volwassenen.

Vriendelijke groet,

Senso-Care

Anderen bekeken ook
Icon Created with Sketch.
Reviews Door Feedback Company
8.2 / 10
19
7 reviews
7 reviews
5 reviews
0 reviews
0 reviews
  1. Reactie door Senso-Care

    Moeilijk

    Gwen Peeters | 2021-04-18

    Geverifieerde aankoop

    Voor een 4-jarige is het niet evident om hiermee te schrijven zonder hulp.

  2. Reactie door Senso-Care

    Schrijfhulpmiddel

    Julie De Meyer | 2021-04-16

    Geverifieerde aankoop

    zeer goed product; mijn zoon kan hier mee goed mee schrijven en tekenen en meer druk uitoefenen op zijn pen en potloden

  3. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    L. Capibara | 2020-07-03

    Geverifieerde aankoop

    Kinderen die teveel extensie maken, gaan vanzelf wat meer flecteren.

  4. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    L. Capibara | 2020-07-03

    Geverifieerde aankoop

    Duidelijk omschreven dat je de DUIM in het grootste gat moet doen, heb ik op een andere site gevonden. Small is echt te klein,.
    Ik zou graag een tussenmaat tussen medium en large wensen.

  5. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2019-04-29

    Geverifieerde aankoop

    Super handig. Helpt mijn zoon goed! Was alleen even moeilijk om de juiste maat te kunnen inschatten.

  6. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2018-10-12

    Geverifieerde aankoop

    Een goed produkt, voor mij is het niet geschikt doordat mijn vingers een beetje stijf zijn en niet lang in die houding willen blijven zitten

  7. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2018-06-27

    Geverifieerde aankoop

    leerkrachten bestellen weer opnieuw.

  8. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Yoeri | 2018-05-08

    Geverifieerde aankoop

    Goede grip, juiste houding, ruimte voor persoonlijke houding.

  9. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Yoeri | 2018-05-08

    Geverifieerde aankoop

    Kinderen houden hun pen correct vast met toch nog enige ruimte voor een persoonlijke houding.

  10. Reactie door Senso-Care

    3 sterren

    Anoniem | 2018-03-21

    Geverifieerde aankoop

    niet van toepassing. Ik doe alleen de bestelling

  11. Reactie door Senso-Care

    3 sterren

    Mees | 2018-02-26

    Geverifieerde aankoop

    nog onvoldoende getest maar de eerste bevinding is dat het je niet goed kan inschatten voor wie welke maat geschikt is.

  12. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2017-12-12

    Geverifieerde aankoop

    Kinderen kunnen hiermee een juiste penhouding hanteren.

  13. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2017-11-29

    Geverifieerde aankoop

    Volgens mij houden kdn hun schrijfmiddel enkel door het gebruik vd Writing claw goed vast. De vingers blijven id hoedjes zitten.

  14. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Anoniem | 2017-11-16

    Geverifieerde aankoop

    Ik kocht het om uit te proberen bij kinderen met een krampachtige foutieve pengreep

  15. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2017-11-15

    Geverifieerde aankoop

    Het werkt fantastisch om de vingers in de juiste schrijfstijl te houden!

  16. Reactie door Senso-Care

    5 sterren

    Anoniem | 2017-11-14

    Geverifieerde aankoop

    Werkt perfect! Mijn zoon wist meteen hoe het moest en hield eindelijk het potlood goed vast.

  17. Reactie door Senso-Care

    3 sterren

    Stichting LeerSaam | 2017-09-04

    Geverifieerde aankoop

    Prijs-kwaliteit is niet optimaal, ik had er meer van verwacht.

  18. Reactie door Senso-Care

    3 sterren

    Stichting LeerSaam | 2017-09-04

    Geverifieerde aankoop

    Prijs-kwaliteit is niet optimaal, ik had er meer van verwacht.

  19. Reactie door Senso-Care

    4 sterren

    Stichting LeerSaam | 2017-08-31

    Geverifieerde aankoop

    Minder krampachtig met vasthouden potlood

  20. 19 van de 19 reviews gelezen
Wil je een vraag stellen? Het lijkt erop dat je de eerste bent!

Vragen

1000
250
250
Je moet de privacy policy accepteren
Oeps, er is iets misgegaan, probeer het opnieuw
Bedankt! Vergeet niet om je email adres te verifiëren in de email die we zojuist naar je gestuurd hebben